75 Aukcja Młodej Sztuki / 27 lutego 2019

1. Bartek Pszon | Samolot, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne75 Aukcja Młodej SztukiSamolot, 2018
Samolot, 2018

Bartek Pszon

Samolot, 2018

olej, płótno 100 x 95 cm, sygn. Na odwrocie

Cena wylicytowana
1 100 zł