63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

15. Bartek Pszon | Abstract XIV, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiAbstract XIV, 2015
Abstract XIV, 2015

Bartek Pszon

Abstract XIV, 2015

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
600 zł