18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

44. Bartek Pszon | Abstract lines VI, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Abstract lines VI, 2015
44
Abstract lines VI, 2015

Bartek Pszon

Abstract lines VI, 2015

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Bartek Pszon 2015