18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

44. Bartek Pszon | Abstract lines VI, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Abstract lines VI, 2015
44
Abstract lines VI, 2015

Bartek Pszon (ur. 1988)

Abstract lines VI, 2015

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Bartek Pszon 2015

Bartek Pszon
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Malarstwa, pracownia prof. G. Bednarskiego. Laureat nagród i wyróżnień w ogólnopolskich konkursach i przeglądach malarskich. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa narodowego. Autor dwóch wystaw indywidualnych ( Kraków, Warszawa) oraz uczestnik wielu zbiorowych. Brał udział w targach artystycznych (Warszawa, Wilno, Paryż). Zajmuje się malarstwem abstrakcyjnym.