19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

34. Bartek Otocki | Bez tytułu, z cyklu "Saudade", 2020

Aukcja dziAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, z cyklu "Saudade", 2020
34
Bez tytułu, z cyklu Bez tytułu, z cyklu Bez tytułu, z cyklu

Bartek Otocki (ur. 1978)

Bez tytułu, z cyklu "Saudade", 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'B. OTOCKI BEZ TYTUŁU, Z CYKLU "SAUDADE" 2020 [sygnatura]'

Dyplom z malarstwa w pracowni prof. Ryszarda Hungera na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (2003); doktorat na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (2011); habilitacja na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (2014). W latach 2003–2012 asystent, następnie adiunkt w pracowni malarstwa i rysunku na Wydziale Tkaniny i Ubioru łódzkiej ASP. Od 2012 roku prowadzi pracownię rysunku na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, od 2014 roku pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Malarz i fotograf, kurator, juror konkursów malarskich. Autor czterech cykli prac: „Portrety pamięciowe”, „Alchemia Iluzji”, „Czy jest bezpiecznie/Is it safe?” i „Yang!”. Uczestnik ponad 50 wystaw indywidualnych i zbiorowych m. in. w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Galerii

Cena wylicytowana
3 600 zł