18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

37. Bartek Otocki | Bez tytułu, z cyklu "Saudade", 2019

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku Bez tytułu, z cyklu "Saudade", 2019
37
Bez tytułu, z cyklu

Bartek Otocki (ur. 1978)

Bez tytułu, z cyklu "Saudade", 2019

olej, płótno, 80 x 105 cm, sygnowany na odwrocie: 'z cyklu "SAUDADE" B. OTOCKI 2019'

Cena wylicytowana
4 800 zł