64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

18. Barbara Zabłocka | Napięcia, 2016

HomeAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiNapięcia, 2016
Napięcia, 2016

Barbara Zabłocka

Napięcia, 2016

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p. d.

Cena wylicytowana
500 zł