63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

16. Barbara Porczyńska | W Gdańsku widziałam Memlinga, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiW Gdańsku widziałam Memlinga, 2014
W Gdańsku widziałam Memlinga, 2014

Barbara Porczyńska

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 300 zł