olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie: Barbara Hubert 2015/10
Barbara Hubert Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie, a w 1994 roku rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Pierwsze trzy lata przebywała w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego, następnie naukę kontynuowała w pracowni prof. Leszka Misiaka, gdzie w 1999 uzyskała dyplom. Obecnie pracuje, jako nauczyciel rysunku i malarstwa w Zespole Szkół Plastycznych w Rzeszowie. Uprawia malarstwo i rysunek. W swoim dorobku posiada 41 wystaw indywidualnych, udział w ok. 60 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.