2. Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 marca 2016

36. Barbara Hubert | Pejzaż, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne2. Aukcja Sztuki XXI wiekuPejzaż, 2015
36
Pejzaż, 2015 - 1Pejzaż, 2015 - 2

Barbara Hubert (ur. 1974)

Pejzaż, 2015

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie: Barbara Hubert 2015/10

Barbara Hubert Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie, a w 1994 roku rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Pierwsze trzy lata przebywała w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego, następnie naukę kontynuowała w pracowni prof. Leszka Misiaka, gdzie w 1999 uzyskała dyplom. Obecnie pracuje, jako nauczyciel rysunku i malarstwa w Zespole Szkół Plastycznych w Rzeszowie. Uprawia malarstwo i rysunek. W swoim dorobku posiada 41 wystaw indywidualnych, udział w ok. 60 wystawach zbiorowych w kraju i za granicą.
Cena wylicytowana
1 500 zł