Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

159. BAGNET POLSKI WZ 24

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówBAGNET POLSKI WZ 24
159
BAGNET POLSKI WZ 24

BAGNET POLSKI WZ 24

Na jelcu nieczytelne znaki numeratora. Zamek zapieczony. Głownia w dobrym stanie. Na progu zewnętrznym sygnatura „PERKUN”, punca w sześcioboku oraz numer „243592”. Pochwa bez wgnieceń, z powierzchowną korozją. Przy bagnecie żabka polska WZ 28.

Cena wylicytowana
900 zł