Varia® 50 / 7 grudnia 2022

13. B. Sapierski | Wenecja, Widok na Ponte Rialto

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 50Wenecja, Widok na Ponte Rialto
wenecja-widok-na-ponte-rialto-b-sapierski-556114wenecja-widok-na-ponte-rialto-b-sapierski-1030023

B. Sapierski (I poł. XX w.)

Wenecja, Widok na Ponte Rialto

pastel, papier, 21 x 33,5 cm, sygn. p.d.: B. Sapierski

Estymacja:
1 500 - 2 500 zł
Cena wywoławcza:
800 zł