Varia® 50 / 7 grudnia 2022

14. B. Sapierski | Wenecja, Widok na kościół Santa Maria della Salute

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria® 50Wenecja, Widok na kościół Santa Maria della Salute
wenecja-widok-na-kosciol-santa-maria-della-salute-b-sapierski-450542wenecja-widok-na-kosciol-santa-maria-della-salute-b-sapierski-986773

B. Sapierski (I poł. XX w.)

Wenecja, Widok na kościół Santa Maria della Salute

pastel, papier, 21 x 33,5 cm, sygn. p.d.: B. Sapierski

Estymacja:
1 500 - 2 500 zł
Cena wywoławcza:
800 zł