Varia (20) / 21 października 2017

37. Augusta Rossmann | Martwa natura z dzbanem

aAukcje archiwalneVaria (20)Martwa natura z dzbanem
37
Martwa natura z dzbanem

Augusta Rossmann (1863 Gandawa - 1895 Bazylea)

Martwa natura z dzbanem

olej, płótno naklejone na karton, 38,5 x 49, 5 cm
sygn. p. d.: A. Rossmann

Cena wylicytowana
2 900 zł