Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

60. Artysta nieokreślony | Willa neapolitańska

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeWilla neapolitańska
60
Willa neapolitańska

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Willa neapolitańska

akwarela, papier, 49 x 32 cm w świetle oprawy