Varia 37 / 26 września 2020

82. Artysta nieokreślony | W atelier, 1920 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37W atelier, 1920 r.
82
artysta-nieokreslony-w-atelier-1920-r

Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.)

W atelier, 1920 r.

akwarela, papier, 27,5 x 20 cm
sygn. i dat. p. d.: 1920/C.F.

Cena wylicytowana
950 zł