Varia® 43 / 18 września 2021

8. Artysta nieokreślony | Scena w kuźni

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Scena w kuźni
Artysta nieokreślony | Scena w kuźniArtysta nieokreślony | Scena w kuźni

Artysta nieokreślony (XIX w.)

Scena w kuźni

olej, płótno, 79 × 64 cm

Cena wylicytowana
0 zł