Varia 37 / 26 września 2020

13. Artysta nieokreślony | Scena rodzajowa

HomeAukcje archiwalneVaria 37Scena rodzajowa
artysta-nieokreslony-scena-rodzajowa

Artysta nieokreślony (2 poł. XIX w.)

Scena rodzajowa

olej, deska, 36 x 54,5

Cena wylicytowana
0 zł