Varia 34 / 15 lutego 2020

64. Artysta nieokreślony | Przy stole

HomeAukcje archiwalneVaria 34Przy stole
64
Przy stole

Artysta nieokreślony (XX w.)

Przy stole

akwarela, gwasz, papier, 12,5 x 17 cm w św. passe-partout
na odwrocie okrągły stempel: Ze zbiorów Zbigniewa Latosińskiego