Aukcja Militariów / 18 kwietnia 2020

16. Artysta nieokreślony | Portret Tadeusza Kościuszki w sukmanie

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPortret Tadeusza Kościuszki w sukmanie
Portret Tadeusza Kościuszki w sukmanie

Artysta nieokreślony (XX w.)

olej, płótno, 74,5 x 62 cm
Malowany według niezachowanego obrazu Józefa Grassiego.

Cena wylicytowana
2 200 zł