Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

12. Artysta nieokreślony | Portret niemieckiego Oficera Kawalerii

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPortret niemieckiego Oficera Kawalerii
Artysta nieokreślony | Portret niemieckiego Oficera Kawalerii

Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.)

Portret niemieckiego Oficera Kawalerii

olej, płótno, sklejka, 49,5 x 35,5 cm

Cena wywoławcza:
1 800 zł