Varia 37 / 26 września 2020

6. Artysta nieokreślony | Pejzaż z jeziorem

HomeAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż z jeziorem
artysta-nieokreslony-pejzaz-z-jeziorem

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Pejzaż z jeziorem

olej, płótno, 30,5 x 40,5 cm
sygn. p. d.: B. Vig

Cena wylicytowana
0 zł