Varia 28 / 16 lutego 2019

2. Artysta nieokreślony | Pejzaż włoski z ruinami i posągiem

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Pejzaż włoski z ruinami i posągiem
Pejzaż włoski z ruinami i posągiem

Artysta nieokreślony (2 poł. XVIII w.)

olej, płótno dublowane, 45,5 x 75 cm