Varia 37 / 26 września 2020

25. Artysta nieokreślony | Pejzaż wenecki

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Pejzaż wenecki
artysta-nieokreslony-pejzaz-wenecki

Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.)

Pejzaż wenecki

olej, płótno, 40,5 x 61 cm
sygn. p. d.: H. Schaffer

Cena wylicytowana
2 000 zł