Varia 34 / 15 lutego 2020

26. Artysta nieokreślony | Pejzaż jesienny

HomeAukcje archiwalneVaria 34Pejzaż jesienny
26
Pejzaż jesienny

Artysta nieokreślony (XX w.)

Pejzaż jesienny

pastel, papier, 23,5 × 29,5 cm w św. passe-partout
sygn. l. d. nieczytelnie