Varia® 43 / 18 września 2021

5. Artysta nieokreślony | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Pejzaż
Artysta nieokreślony | Pejzaż

Artysta nieokreślony (2 poł. XIX w.)

Pejzaż

olej, płótno, 54 × 71 cm

Cena wylicytowana
0 zł