142. Artysta nieokreślony | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż
142
pejzaz-artysta-nieokreslony

Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.)

Pejzaż

olej, płótno, 30 x 40 cm