Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

4. Artysta nieokreślony | Patrol

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPatrol
Artysta nieokreślony | Patrol

Artysta nieokreślony (XX w.)

Patrol

olej, tektura, 20 × 15 cm
sygn. p. d.: WP (Wacław Piotrowski ?)

Cena wywoławcza:
1 000 zł