Varia 37 / 26 września 2020

11. Artysta nieokreślony | Para obrazów ze scenami rodzajowymi w karczmie

HomeAukcje archiwalneVaria 37Para obrazów ze scenami rodzajowymi w karczmie
Artysta nieokreślony | Para obrazów ze scenami rodzajowymi w karczmieArtysta nieokreślony | Para obrazów ze scenami rodzajowymi w karczmieArtysta nieokreślony | Para obrazów ze scenami rodzajowymi w karczmieArtysta nieokreślony | Para obrazów ze scenami rodzajowymi w karczmie

Artysta nieokreślony (XIX w.)

Para obrazów ze scenami rodzajowymi w karczmie

olej, deska, po 21 x 27 cm

Cena wylicytowana
0 zł