Aukcja Militariów / 24 kwietnia 2021

5. Artysta nieokreślony | Palenie sztandarów

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja MilitariówPalenie sztandarów
Artysta nieokreślony | Palenie sztandarów

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Palenie sztandarów

olej, płótno, 12 × 23 cm
sygn. l. d. nieczytelnie

Cena wywoławcza:
1 300 zł