Varia® 43 / 18 września 2021

18. Artysta nieokreślony | Martwa natura

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 43Martwa natura
Artysta nieokreślony | Martwa natura

Artysta nieokreślony (XX w.)

Martwa natura

olej, płótno, 62 × 92 cm
sygn. p. d.: C. Medlock

Cena wylicytowana
1 000 zł