Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

68. Artysta nieokreślony | Kozak

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeKozak
68
Kozak

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Kozak

akwarela, papier, 34 x 25,5 cm w świetle passe-partout

Cena wylicytowana
5 000 zł