Varia 37 / 26 września 2020

12. Artysta nieokreślony | Koncert

HomeAukcje archiwalneVaria 37Koncert
artysta-nieokreslony-koncert

Artysta nieokreślony (XIX w.)

Koncert

olej, płótno, 24 x 28,5 cm

Cena wylicytowana
0 zł