Varia 37 / 26 września 2020

78. Artysta nieokreślony | Długie Pobrzeże, l. 30. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Długie Pobrzeże, l. 30. XX w.
78
artysta-nieokreslony-dlugie-pobrzeze-l-30-xx-w

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Długie Pobrzeże, l. 30. XX w.

akwaforta barwna, papier, 23,5 x 32,5 cm
sygn. p. d. ołówkiem nieczytelnie
opis. l. d. ołówkiem: Danzig Langebrucke

Cena wylicytowana
450 zł