Varia 34 / 15 lutego 2020

54. Artysta nieokreślony | Charleston

aAukcje archiwalneVaria 34Charleston
54
Charleston

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Charleston

sucha igła, papier naklejony na tekturę, 35,5 × 17 cm (odcisk)
sygn. p. d. ołówkiem: nieczytelnie