Varia 28 / 16 lutego 2019

13. Artysta nieokreślony | Brzozy

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 28Brzozy
Brzozy

Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)

Brzozy

olej , płyta, 52 x 41 cm
sygn. p. d. cyrylicą nieczytelnie

Cena wylicytowana
3 000 zł