Varia 37 / 26 września 2020

43. Artysta nieokreślony | Baszta pod Zrębem w Gdańsku (Atutowa)

HomeAukcje archiwalneVaria 37Baszta pod Zrębem w Gdańsku (Atutowa)
43
artysta-nieokreslony-baszta-pod-zrebem-w-gdansku-atutowa

Artysta nieokreślony (1 poł. XX w.)

Baszta pod Zrębem w Gdańsku (Atutowa)

akwarela, papier, 27 x 22 cm
opis. l. d.: Danzig – Trümpfturm/nieczytelnie

Cena wylicytowana
0 zł