Varia 34 / 15 lutego 2020

63. Artysta nieokreślony | Akt

aAukcje archiwalneVaria 34Akt
63
Akt

Artysta nieokreślony (XX w.)

Akt

akwarela, węgiel, papier, 19 x 26,5 cm w św. passe-partout
na odwrocie okrągły stempel: Ze zbiorów Zbigniewa Latosińskiego