15 Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 maja 2019

27. Artur Wiernicki | Girl in a dressing-gown 2017

Strona głównaAukcje archiwalne15 Aukcja Sztuki XXI wiekuGirl in a dressing-gown 2017
27
Girl in a dressing-gown 2017

Artur Wiernicki (ur. 1992)

Girl in a dressing-gown 2017

olej, płótno, 90 x 70 cm, opisany na odwrocie: Artur Wiernicki | "Girl in a dressing-gown" | 2017 | KEYHOLES ARE FOR PEEPING

2018 – wystawa zbiorowa „Luminol”, Konduktorownia, Częstochowa

Artur Wiernicki Absolwent Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. Obecnie student V roku na wydziale Malarstwa i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Ważniejsze wystawy i osiągnięcia: 2015 ? ?Kontynent?, indywidualna wystawa malarstwa, Galeria Socato, Wrocław; 2015 ? Postawy 2015, Galeria BrowArt, Wrocław (Nagroda Grand Prix); 2015 - III Piotrkowskie Biennale Sztuki, Ośrodek Działań Twórczych, Piotrków Trybunalski; 2014 - I Międzynarodowe Triennale Rysunku Studenckiego w Katowicach, Rondo Sztuki, Katowice; 2014 - FIGURAMA 14, Galeria Gask, Kutna Hora, Czechy.
Cena wylicytowana
1 800 zł