56. Artur Smoła | Gniew, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Gniew, 2019
56
gniew-2019-artur-smola

Artur Smoła

Gniew, 2019

olej, płótno, 130 x 90 cm, sygn. i dat. l.d.: smoła 19 oraz opisany na odwrocie: Gniew Artur Smoła 2019

Cena wylicytowana
3 600 zł