Aukcja Sztuki Współczesnej / 29 października 2016

56. Artur Przebindowski | Ściana No.10, z serii Ściany, 2016

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejŚciana No.10, z serii Ściany, 2016
56
Ściana No.10, z serii Ściany, 2016

Artur Przebindowski (ur. 1967 Chrzanów)

akryl, płótno, 39,6 × 59,7 cm
sygn. p. d.: Artur Przebindowski

Artur Przebindowski W 1993 r. ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Od 1995 r. regularnie wystawia swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Cechą charakterystyczną jego malarstwa jest inscenizowanie planów w układy przestrzenne, wzbogacanie ich o architektoniczne symbole i znaki oraz efemeryczne postacie kobiet. Elementy te składają się na emanującą sennym klimatem nastrojową całość.
Cena wylicytowana
10 000 zł