Aukcja Dzieł Sztuki / 8 maja 2021

24. Artur Kolnik | Przemijanie, 1919 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzemijanie, 1919 r.
Artur Kolnik | Przemijanie, 1919 r.

Artur Kolnik (1890 Stanisławów - 1971 Izrael)

Przemijanie, 1919 r.

olej, płyta, 48,5 × 70 cm
sygn. i dat. p. g.: Kolnik 919

Cena wylicytowana
32 000 zł