69 Aukcja Młodej Sztuki / 12 października 2017

11. Artur KOCUR1 Marciniszyn | Miami JAM, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne69 Aukcja Młodej SztukiMiami JAM, 2017
Miami JAM, 2017

Artur KOCUR1 Marciniszyn (1985)

Miami JAM, 2017

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Artur KOCUR1 Marciniszyn Ur. w 1985 r. w Żaganiu. Wywodzi się z graffiti i street-artu. W roku 2000 powstała jego pierwsza grupa Beplus Crew. Inspiruje go abstrakcja geometryczna, architektura, urban art, proste kreski, ostre kształty, litery. Jego malarstwo jest graficzną wizją miejskiej infrastruktury, chaotycznego życia w mieście i zatłoczonej przestrzeni. Obecnie posługuje się wieloma technikami malarskimi, a nośnikami jego prac są zarówno mury, jak i płótna. Organizator i uczestnik wielu graffiti jam'ów. Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Polsce i zagranicą. Właściciel kaligraficznej marki odzieżowej Mad Cat.
Cena wylicytowana
600 zł