Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

4. Artur Grottger | Pasterka, 1867 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Pasterka, 1867 r.
Pasterka, 1867 r.

Artur Grottger (1837 Ottyniowice – 1867 Amélie-les- Bains)

Pasterka, 1867 r.

olej, deska parkietowana, 28 x 51 cm, sygn. monogramem wiązanym i dat. l.d.: AG 867

Pochodzenie :
-przedwojenna kolekcja, Lwów
Konsultacja:
-Beata Studziżba-Kubalska z MN w Krakowie