76 Aukcja Młodej Sztuki / 10 kwietnia 2019

23. Artur Endler | Droga, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne76 Aukcja Młodej SztukiDroga, 2018
Droga, 2018

Artur Endler

Droga, 2018

olej, płótno, 100 x150cm, sygn. P.d.