79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

5. Artem Smorodin | Noc, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiNoc, 2019
Noc, 2019

Artem Smorodin

Noc, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. I opisany na odwrocie: Smorodin Artem ur. 1981 Noc 2019 akryl, płótno 100 x 80