64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

85. Artem Smorodin | Birdie, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiBirdie, 2016
85
Birdie, 2016

Artem Smorodin

Birdie, 2016

linoryt, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
700 zł