61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

30. Arkadiusz Wesołowski | Czwórka, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiCzwórka, 2013
30
Czwórka, 2013

Arkadiusz Wesołowski

Czwórka, 2013

olej, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p. d.

Cena wylicytowana
500 zł