64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

21. Arkadiusz Rafflewski | Widok, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiWidok, 2016
Widok, 2016

Arkadiusz Rafflewski

Widok, 2016

olej, płótno, 50 x 90 cm, sygn. na odwrocie: Rafflewski 2016

Cena wylicytowana
500 zł