63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

69. Arkadiusz Rafflewski | Krajobraz, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiKrajobraz, 2016
69
Krajobraz, 2016

Arkadiusz Rafflewski

Krajobraz, 2016

olej, płótno, 70 x 100 cm sygn. p. d.: Rafflewski2016

Cena wylicytowana
500 zł