61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

20. Arkadiusz Mężyński | New York 3, 201

Strona głównaAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiNew York 3, 201
New York 3, 201

Arkadiusz Mężyński (ur. 1978)

New York 3, 201

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
700 zł