60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

47. Arkadiusz Mężyński | New York 1, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiNew York 1, 2016
47
New York 1, 2016

Arkadiusz Mężyński (ur. 1978)

New York 1, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
700 zł